PODPOŘTE NÁS

V naší škole vzděláváme téměř 40 žáků s různým druhem handicapu. Chceme, aby vyučování bylo kvalitní, aby děti mohly využít naplno všechny své schopnosti a dovednosti a hlavně aby se ve škole cítily dobře. K takové práci ale potřebujeme ale i Vaši pomoc. Jak nás můžete podpořit?

Finančně

Pomozte spolu s námi vytvářet pro naše děti dobrou školu! Z Vašich příspěvků nakoupíme potřebné edukační pomůcky, nové vybavení do tříd nebo třeba vezmeme děti na výlet. Vaše příspěvky můžete zaslat na náš účet 444873339/0800.

Rádi Vám na Vaše příspěvky vystavíme potvrzení o daru. Kontaktujte nás!

Materiálně

Máte doma nepotřebné a nepoužívané věci? Neprodala Vaše firma všechny výrobky? Všechno může mít ještě své využití. Máme zájem především o výtvarné a kancelářské potřeby, didaktické pomůcky či dětské knížky, ale i o různé další věci. Pokud byste nám chtěli něco věnovat, Kontaktujte nás, prosím, předem.

Dobrovolnicky

Děti v naší škole potřebují při řadě aktivit asistenci. Uvítáme proto pomoc při společné práci s učiteli ve třídě, pomoc při krmení, procházkách či různých pobytech a akcích mimo školu nebo také při hygieně. Budeme rádi i za pomoc při větším úklidu nebo malování.

Dobrým slovem

Podpořtit nás můžete i šířením informací o naší škole. Napište o nás článek, řekněte o nás svým známým, sledujte náš web!

Za veškerou Vaši pomoc děkujeme!

Víte, kdo nás již podpořil?